جلسه هم افزایی و همکاری بین موسسه حضرت بقیه الله الاعظم (عج) با شورای محترم شهر بندرعباس

با حضور :

۱- محمد  بزرگداری مدیریت موسسه بقیه الله الاعظم (عج)

۲- دکتر محمد ادیب

۳- حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ احمدعامری (رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بندرعباس)

  و دیگر اعضای محترم شورای شهر و مهمان های جلسه

در مکان : سالن شورای شهر به شرح ذیل برگزار گردید.

 

  •   در این جلسه حجت الاسلام عامری ریاست کمیسیون فرهنگی شورای شهر با اشاره به مقدمه ای از انحرافات و آسیب های اجتماعی و دینی در استانبیان داشتند راه برون رفت از وضعیت کنونی بررسی عالمانه و برنامه‌ریزی مدبرانه است و در این خصوص با معرفی تیم موسسه بقیه الله الاعظم (عج) به عنوان یک تشکل غیر انتفاعی که با محوریت کار علمی و میدانی است .

       عامری با بیان این مطلب که  این موسسه می تواند با ایجاد ظرفیت های نرم افزاری کمک شایانی در تحقق بخشیدن به سوی درمان معضلات اجتماعی و دینی در استان باشد برنامه های پیش روی را امیدوار کننده دانستند.

  • دکتر محمد ادیب مهمان جلسه با اشاره به تحقیقات میدانی صورت گرفته در بندرعباس و شناسایی آسیب های اجتماعی و دینی فضا را مهیا برای برنامه ریزی عملی جهت مواجهه با این پدیده دانست
  •  محمد بزرگداری مدیریت محترم موسسه بقیه الله الاعظم(عج)نیز با اشاره به رویکرد کاملاً علمی موسسه به دور از ذهنیات فردی ابراز داشتند تیم موسسه در جهت کمک به تمام دستگاه ها آماده همکاری و ارائه برنامه‌های راهبردی می باشد.

      بزرگداری با بیان مختصات کلی از وضعیت اجتماعی، دینی و مذهبی استان حضور به موقع مسئولان و تمام دلسوزان را جهت پیگیری و عملیاتی ساختن برنامه های کاهنده از این آسیب‌ها را ضروری دانسته و با اشاره به دغدغه مندی تیم موسسه در کاهش آسیب های اجتماعی ،دینی و مذهبی  استان قول دادند تمام توان این موسسه را در اختیار شورای محترم شهر، معاونت شهرداری و تمام دستگاه‌های مرتبط و ذیربط قرار دهند.

  •   اعضای جلسه شورای شهر و مهمان ها با ارائه نظرات و پیشنهادات خود از موضوع جلسه استقبال و وعده  همکاری و مساعدت لازم را ابراز داشتند.
  • و در ادامه رئیس محترم کمیسیون فرهنگی شورای شهر حجت الاسلام والمسلمین عامری با تشکر و قدردانی از موسسه و مدیریت موسسه ضمن پیشنهاداتی ارزنده کلیات جلسه را موفق ارزیابی کردند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *